Uhrančivé bydlení bez kompromisů

Yoko je světlý dvou ložnicový apartmán ve druhém patře renesančního paláce.

Hlavní ložnice s manželskou postelí je doplňena kachlovými kamny a původní dřevěnou podlahou. Druhá ložnice disponuje dvěma lůžky, které je možné rozložit pro celkem 4 osoby.

Kuchyňka a koupelna

V apartmánu je k dispozici kuchyně pro případ, že si budete chtít uvařit a v klidu si vychutnat nejen krásy Prahy, ale i vlastní kulinářské dovednosti.

Koupelna je vybavena vanou a veškerým potřebným vybavením (ručníky, osušky, šampon, mýdlo, fén či žehlička jsou připraveny pro Vaši potřebu).

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

Renesanční palác

Jullian se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a „Zámkovým“ můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.