Hvězda romantického ubytování

Jsou apartmány, které lákají na obří rozměry a přehnaný luxus. Jiné mají křiklavé barvy, nebo výbavu pro děti…a pak je tu Ringo. Malý a přesto hvězdný apartmán, pojmenovaný po bubeníkovi The Beatles.

Stejně, jako Ringo bubeník je i Ringo apartmán přesný v každém detailu.

Vybavení apartmánu

Ringo je světlý apartmán v prvním patře starého renesančního paláce. Výhledy z apartmánu vedou do krásných zahrad Francouzké ambasády,na Kampu a do Čertovky.  Ložnice je vybavená velkou manželskou postelí.

Součástí apartmánu je malá kuchyňka a koupelna s vanou.

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

Renesanční palác

Ringo se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a „Zámkovým“ můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.

půdorys