Mezonet s patrem v nebesích

Apartmán Paul je jednoduše jedinečný. Mezonetový. Krásný sám o sobě a doplněný výhledy, které oslňují. Přímo z apartmánu můžete sledovat ruch na Karlově mostě, bublající Čertovku, náměstíčko před palácem a staropražské věže. Historie města se můžete nadechnout i z malého balkónku.

Ke spánku se uložíte pod nebesa v nejvyšším bodě paláce.

Apartmán je dokonalý pro romantický pobyt dvojic, ale dokáže ubytovat až 6 osob.

Patro od patra lepší

Apartmán Paul je ve třetím a čtvrtém patře. Je potřeba upozornit, že se nachází v renesančním paláci a tedy bez výtahu.

Ve třetím patře, kde se nachází vstup do apartmánu je překrásná koupelna s vanou i sprchou a obývací pokoj. V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací sedačky, na kterých se v případě potřeby vyspí až 4 osoby.

Zrozen k romantice

Po točivém schodišti se dostanete do horního patra. V tomto patře najdete kouzelnou postel s nebesy a již zmiňované výhledy. Mimo ně je zde i kuchyňka a jídelní stůl pro romantické snídaně.

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

Renesanční palác

Jullian se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a „Zámkovým“ můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.