Nejen pro duši umělce

Pokud hledáte typické ubytování pro návštěvu Prahy, pak byt, kterému říkáme Jullian jím určitě není. Jullian je specifický. Umělecký. Provokující.

Celý byt je vyzdoben uměleckými kusy, které odlehčují historickou atmosféru Prahy, které čeká za okny. Hlavní ložnici vévodí růžová vyřezávaná postel a i další nábytek hraje sytě pastelově. Nenechte se unášet pouze historií města a užijte si hravost Julliana. Budete-li inspirování k vlastní tvorbě, rádi dodáme malírské potřeby a stojan.

Druhá ložnice je barevně méně výrazná, vyvedená v odstínech šedé.

Inspirace za okny

V okolí Julliana, ba dokonce na dohled z jeho oken ve druhém patře, lze najít kopec inspiraci. Na dohled je Čertovka, Trnkova vila, zahrady, vrcholy střech a věží a náměstí před palácem s Lennonovou zdí.

Kam z Julliana vyrazit?

Jullian je pár minut chůze od Karlova mostu. Kampa a romatické uličky Malé strany jsou hned za branou paláce. Dojít můžete k Nárovnímu divadlu, nebo do zahrad pod Petřínskou rozhlednou, kam se můžete svézt lanovkou. Není mnoho míst, která nabízejí takové příležitosti pro romantické procházky. 

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

Renesanční palác

Jullian se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a “Zámkovým” můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.