Ideální ubytování pro skupiny hostů

John je prostorný apartmán. K dispozici je přesně 100 m2 rozdělených na tři funkčeně vybavené pokoje. Ideální místo pro rodinu nebo skupinu přátel.

Prakticky vybavený apartmán doplněný výhledy na Kampu či Čertovku.

Dispozice

V hlavní ložnici je manželská postel doplněná ještě jednou rozkládací postelí. V obyvacím pokoji jsou dvě rozkládací sedačky, na kterých se mohou vyspat až 4 hosté. Celkem je tedy možné v apartmánu ubytovat až 8 hostů!

Dalším rozměrným pokojem je kuchyň s prostorným jídelním stolem.

Koupelna je vybavena vanou a veškerým vybavením. K dispozici jsou ručníky, osušky, šampon, mýdlo, fén, i žehlička.

Renesanční palác

John se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a „Zámkovým“ můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.