Výhledy, pro které není dostatek superlativů

Apartmán Brian se nachází v původní půdní části, na samém vrcholu renesančního paláce. Proto jsou výhledy z apartmánu úchvatné a vpravdě jedinečné.

V bytě je původní podlaha a zdi s malbou, která barevně dokresluje obývací část apartmánu.

Jasný a stylový interiér

Byt je vymalován bílou a šedou barvou, které doplňuje dřevo. Barvy a materiály jsou konzistentní i v designovém nábytku a doplňcích. Apartmán je vybaven betonovými stolky. Světla jsou z betonu nebo jasanového dřeva.

Ložnice je laděná do bíle barvy. Bílá je postel, povlečení, skříňky i nebesa nad postelí.

V apartmánu je útulná koupelna se sprchou a kuchyň s vybavením vaření.

Parkování

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve dvoře paláce a vyložit zavazadla. Po předávání klíčů Vás nasměrujeme na veřejné parkoviště, které je pár minut chůze od paláce.

Renesanční palác

Jullian se nachází v původním starém renesančním paláci s typickým sgrafitem na fasádě.

Ačkoli je palác prakticky uprostřed všech historických lákadel Prahy, zasazen do romantiky na pomezí Kampy a Malé strany, užijete si v něm klid a ticho.

Velkopřevorský palác sousedí přímo s Čertovkou a „Zámkovým“ můstkem. Dalším sousedem je Francouzká ambasáda a její krásná zahrada. Hned před palácem stojí Lennonova zeď.

U nás budete, jako doma

Vaše spokojenost je naše hlavní starost. Budeme dělat všechno pro Vaše návštěva Prahy předčila všechna Vaše očekávání! Poradíme, kam zajít. Jaká místa raději vynechat.

V Praze jsme se narodili, Prahu milujeme a víme jak na ní. Více o nás.